VILLAGE 15 CINEMAS @ THE MALL

Διεύθυνση
Aνδρέα Παπανδρέου (παραπλεύρως Αττικής Οδού) ΗΣΑΠ Νερατζιώτισσα
Τηλέφωνο
14848

Εισ.: € 7,00, φοιτ. € 5 (Δευτ., Τρ.). Προβολές 3D : € 12,00, φοιτ., παιδ., στρατιωτικό € 11,00
Τηλ. 14848

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΑΙΝΙΩΝ

Brave

ΣΑΒ: 15.00 μεταγλ. | ΚΥΡ έως ΔΕΥ: 11.00, 13.00, 15.00 μεταγλ.  αιθουσα 11

ZERO DARK THIRTY

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20.30, 23.30 αιθουσα 6

Oz: The Great and Powerful

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 17:00, 19:30 | ΚΥΡ: 14:30, 17:00, 19:30 αιθουσα 1

Olympus Has Fallen

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 22:40 αιθουσα 1

Broken City

ΠΕΜ έως ΤΡΙ: 16:00, 18:20, 20:40, 23:00 | ΤΕΤ: 15:40, 20:40, 23:00 αιθουσα 3

Dead Man Down

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20:30, 23:10 αιθουσα 11

Jack the Giant Slayer

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 16:40, 19:00 | ΚΥΡ: 14:20, 16:40, 19:00 αιθουσα 3

The Place Beyond the Pines

ΠΕΜ: 18:00, 20:45, 23:30 | ΣΑΒ: 18:00 αιθουσα 4
ΚΥΡ έως ΤΕΤ: 20:45, 23:30 αιθουσα 11

Scary Movie 5

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 16:30, 18:30, 20:30, 22:30, 00:30 αιθουσα 6

Iron Man 3

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΔΕΥ, ΤΡΙ: 16:40 | ΚΥΡ: 14:00, 16:40 αιθουσα 2, 3D
ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΔΕΥ, ΤΡΙ: 16:00, 18:40, 21:20, 00:00 | ΚΥΡ: 13:20, 16:00, 18:40, 21:20, 00:00 αιθουσα 3
ΤΕΤ: 17:10, 22:40 αιθουσα 4

Evil Dead

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 00:20 αιθουσα 1

The Call

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20:50 αιθουσα 8

Stand Up Guys

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20:00, 22:10 αιθουσα 1

After Earth

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 21:20, 23:40 αιθουσα 6

The Internship

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20:50, 23:10 αιθουσα 6

Star Trek Into Darkness

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19:50 αιθουσα 3

Grown Ups 2

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 18:20, 20:40 | ΔΕΥ: 18:20 αιθουσα 6

Red 2

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 22:00, 00:20 αιθουσα 9

A Green Story

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20:15 αιθουσα 8

This Is The End

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΕΤ: 22:20, 00:30 | ΤΡΙ: 21:20, 23:40 αιθουσα 2

Only God Forgives

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19:20 αιθουσα 1

2 Guns

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 22:50 αιθουσα 11

Block 12

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20:15, 22:15, 00:15 αιθουσα 8

Escape Plan

ΠΕΜ έως ΤΡΙ: 23:20 αιθουσα 1

Battle of the Year: The Dream Team

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 16:00, 18:30 | ΣΑΒ: 18:30 αιθουσα 8, 3D

How I Live Now

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 15:30 | ΣΑΒ έως ΚΥΡ: 13:20, 15:30 αιθουσα 1

The Hunger Games: Catching Fire

ΠΕΜ έως ΔΕΥ: 22:20 αιθουσα 1

Diana

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20:30, 22:50 αιθουσα 6

The Magic Snowflake

ΠΕΜ έως ΤΡΙ: 12:20 αιθουσα 2, μεταγλ

The Butler

ΠΕΜ έως ΔΕΥ: 15:00, 18:00 | ΤΡΙ: 15:00 αιθουσα 6

Plus One

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 00:20 αιθουσα 2

Ender's Game

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 21:50 αιθουσα 2

Mr. Peabody and Sherman

ΣΑΒ: 16:20 αιθουσα 10, μεταγλ

Muppets Most Wanted

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 15:15 | ΣΑΒ έως ΚΥΡ: 16:00 αιθουσα 8

Oldboy

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 23:00 αιθουσα 1

Transcendence

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 22:40 αιθουσα 1

Neighbors

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 21:10, 23:10 αιθουσα 1

Romeo and Juliet

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19:30 αιθουσα 8

Maleficent

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20:45, 22:45 αιθουσα 3

Yves Saint Laurent

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20:50 αιθουσα 6

A Million Ways to Die in the West

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 23:00 αιθουσα 11

Transformers: Age of Extinction

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 22:30 αιθουσα 9

Legends of Oz: Dorothy's Return

ΣΑΒ: 15:10 αιθουσα 4, μεταγλ

The Railway Man

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 21:15, 23:45 αιθουσα 8

Hercules: The Thracian Wars

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 16:40, 18:40 αιθουσα 1

Cuban Fury

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 18:20 αιθουσα 8

Into the Storm

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΕΤ: 23:40 | ΤΡΙ: 18:00 αιθουσα 5

The House of Magic

ΣΑΒ έως ΚΥΡ: 12:10, 14:00, 15:50 αιθουσα 1, μεταγλ

Ouija

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 23:20 | ΔΕΥ: 00:00 αιθουσα 6

Πρόμαχος

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 18:50 | ΣΑΒ έως ΚΥΡ: 16:50, 18:50 | ΔΕΥ: 18:00 αιθουσα 6

Northmen - A Viking Saga

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 17:40, 19:50 αιθουσα 1

Dumb And Dumber To

ΠΕΜ έως ΤΡΙ: 21:50, 00:10 αιθουσα 1

The Hobbit: The Battle of the Five Armies

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 17:00, 20:20, 23:20 | ΣΑΒ έως ΚΥΡ: 20:20, 23:20 αιθουσα 12

The Best of Me

ΠΕΜ έως ΤΡΙ: 17:10 | ΤΕΤ: 15:30 αιθουσα 1

Serena

ΠΕΜ έως ΤΡΙ: 22:00, 00:15 | ΤΕΤ: 18:50 αιθουσα 11

Night At The Museum 3: Secret Of The Tomb

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 15:45 | ΣΑΒ έως ΚΥΡ: 13:40, 15:45 αιθουσα 1

Asterix: Le domaine des dieux

ΠΕΜ, ΣΑΒ: 16:30 αιθουσα 1, μεταγλ

Into the Woods

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 16:40 | ΣΑΒ έως ΚΥΡ: 14:00, 16:40 αιθουσα 11

Blackhat

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 22:10 αιθουσα 11

Mortdecai

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20:00, 22:40 αιθουσα 6

Hector and the Search for Happiness

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 15:10 αιθουσα 6

Love, Rosie

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 17:40 αιθουσα 1

Jupiter Ascending

ΣΑΒ έως ΚΥΡ: 14:00 αιθουσα 1

American Sniper

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20:40, 23:20 αιθουσα 6

Focus

ΠΕΜ: 20:30, 22:40 αιθουσα 6

Ex Machina

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19:00, 23:50 αιθουσα 1

Fils De Grece

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19.30 αιθουσα 1

The November Man

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 21:10, 23:30 αιθουσα 3

Chappie

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 17:50 αιθουσα 6

Kidnapping Mr. Heineken

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20:45 αιθουσα 1

The Gunman

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 23:00 αιθουσα 6

Home

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 17:50 | ΣΑΒ έως ΚΥΡ: 13:10, 15:20, 17:50 αιθουσα 6, μεταγλ

Run All Night

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΕΤ: 22:30 | ΤΡΙ: 23:00 αιθουσα 12

Cymbeline

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 21:50, 00:00 αιθουσα 6

Avengers: Age of Ultron

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19:20 αιθουσα 1

Vice

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19:45 αιθουσα 6

Son of a Gun

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20:50, 23:20 αιθουσα 1

Poltergeist

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 23:30 αιθουσα 12

San Andreas

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 23:00 αιθουσα 6

Jurassic World

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19:40 αιθουσα 6

The Cobbler

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19:50 αιθουσα 6

Survivor

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 22:00, 00:10 αιθουσα 6

Playing it Cool

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 18:20 αιθουσα 6

Boychoir

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20:15 αιθουσα 6

Magic Mike XXL

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20:15 αιθουσα 11

Monkey Kingdom

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 18:15 αιθουσα 8

Paper Towns

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19:30 αιθουσα 3

Rosewater

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 18:20 αιθουσα 6

Every Thing Will Be Fine

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 22:15 αιθουσα 6

The Transporter Refueled

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 22:50 αιθουσα 1

The Man From U.N.C.L.E

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 17:50, 20:30 αιθουσα 1

Sleeping with Other People

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 18:30 αιθουσα 6

Maze Runner: The Scorch Trials

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 17:30 αιθουσα 1

Sicario

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 18:50 αιθουσα 1

Everest

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 21:40, 00:20 αιθουσα 11

The Walk

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20:10 αιθουσα 1

The Intern

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19:50 αιθουσα 1

Macbeth

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20:10 αιθουσα 1

Black Mass

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 21:30, 00:10 ΔΕΥ: 00:10 αιθουσα 8

Pan

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ: 15:00 ΣΑΒ έως ΚΥΡ: 12:20, 15:00 ΤΕΤ: 12:00, 14:30 αιθουσα 12, μεταγλ

Hotel Transylvania 2

ΣΑΒ: 15:30 ΚΥΡ: 13:00, 15:30 ΤΕΤ: 12:50, 14:50 αιθουσα 1, μεταγλ
ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ: 15:30 ΤΕΤ: 13:30, 15:30 αιθουσα 6, μεταγλ

Legend

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20:00 αιθουσα 12

The Peanuts Movie

ΣΑΒ έως ΚΥΡ: 13:50, 15:50 αιθουσα 2, μεταγλ
ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ: 15:40, 17:40 ΣΑΒ έως ΚΥΡ: 12:50, 14:50, 17:40 ΤΕΤ: 13:20, 15:40, 17:40 αιθουσα 9, μεταγλ

The Republic

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 19:40 αιθουσα 1

99 Homes

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 21:50 αιθουσα 1

By The Sea

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 21:40, 00:10 αιθουσα 11

The Program

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 17:50 ΣΑΒ έως ΚΥΡ: 18:20 αιθουσα 6

Goosebumps

ΠΕΜ, ΣΑΒ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 12:30, 14:50 αιθουσα 10

Η κόρη του Ρέμπραντ

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 23:10 αιθουσα 6

Secret in Their Eyes

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 23:40 αιθουσα 3

Alvin and the Chipmunks: The Road Chip

ΣΑΒ έως ΚΥΡ: 13:00, 15:30 αιθουσα 12

Το Ξύπνημα της Άνοιξης

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 16:20 ΣΑΒ έως ΚΥΡ: 15:50 αιθουσα 6

Daddy's Home

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 17:00, 19:10 αιθουσα 1

The 5th Wave

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 22:50 αιθουσα 6

Warcraft: The Beginning

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19:50 αιθουσα 2

Now You See Me 2

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 22:00 αιθουσα 1

Central Intelligence

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19:30 αιθουσα 3

Independence Day: Resurgence

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19:20 αιθουσα 1

A Hologram for the King

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 17:20 αιθουσα 6

Our Kind of Traitor

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 23:00 αιθουσα 6

The Neon Demon

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20:15, 22:40 αιθουσα 1

The Boss Baby

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 17:30 ΣΑΒ: 15:20, 17:30 αιθουσα 3, μεταγλ
ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 18:20 ΣΑΒ: 16:10, 18:20 αιθουσα 8, μεταγλ

Cars 3

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 17:50, 20:10 ΣΑΒ: 15:30, 17:50, 20:10 αιθουσα 1, μεταγλ
ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 18:30 ΣΑΒ: 16:00, 18:30 αιθουσα 2, μεταγλ
ΤΕΤ: 19:10 αιθουσα 3, μεταγλ
ΣΑΒ: 17:00 αιθουσα 4, μεταγλ
ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ: 19:10 ΣΑΒ: 16:30, 19:10 αιθουσα 7, μεταγλ
ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 17:30 ΣΑΒ: 15:00, 17:30 αιθουσα 9, μεταγλ

How to Be a Latin Lover

ΠΕΜ, ΣΑΒ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΕΤ: 21:45 αιθουσα 6

The Son of Bigfoot

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 16:10 ΣΑΒ έως ΚΥΡ: 12:10, 14:10, 16:10 αιθουσα 12, μεταγλ

Despicable Me 3

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 16:10, 18:10 ΣΑΒ έως ΚΥΡ: 12:10, 14:10, 16:10, 18:10 αιθουσα 4, μεταγλ
ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 15:10, 17:10 ΣΑΒ έως ΚΥΡ: 13:10, 15:10, 17:10 αιθουσα 5, μεταγλ
ΣΑΒ έως ΚΥΡ: 13:40, 15:40, 17:45 αιθουσα 6, μεταγλ
ΣΑΒ έως ΚΥΡ: 14:45 αιθουσα 11, μεταγλ
ΣΑΒ έως ΚΥΡ: 18:45 αιθουσα 12, μεταγλ

Kingsman: The Golden Circle

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 17:10 ΣΑΒ έως ΚΥΡ: 14:20, 17:10 αιθουσα 1

The Emoji Movie

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 16:45 ΣΑΒ έως ΚΥΡ: 12:40, 14:40, 16:45 αιθουσα 4, μεταγλ
ΠΕΜ έως ΠΑΡ: 15:30, 17:40 ΣΑΒ έως ΚΥΡ: 13:20, 15:30, 17:40 αιθουσα 12, μεταγλ

It

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19:30, 22:20 αιθουσα 9
ΠΑΡ έως ΤΕΤ: 17:40, 20:45, 23:30 αιθουσα 11

American Assassin

ΠΕΜ, ΣΑΒ, ΚΥΡ: 18:50 αιθουσα 6

Blade Runner 2049

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 15:10, 18:30, 21:45 αιθουσα 3
ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 22:45 αιθουσα 4
ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19:20 αιθουσα 4, DOLBY ATMOS

Renegades

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 18:20 αιθουσα 1

My Little Pony: The Movie

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 15:10, 17:20 ΣΑΒ έως ΚΥΡ: 12:50, 15:10, 17:20 αιθουσα 9, μεταγλ

The Snowman

ΠΑΡ έως ΤΕΤ: 19:00, 21:30, 00:00 αιθουσα 2
ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 18:00, 20:30, 23:00 αιθουσα 10
ΠΕΜ: 19:00, 21:30, 00:00 αιθουσα 11
ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20:30, 23:10 αιθουσα 14

The Foreigner

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΕΤ: 20:20, 22:50 ΤΡΙ: 22:50 αιθουσα 6

The Promise

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΕΤ: 17:30 ΤΡΙ: 16:10 αιθουσα 6

mother!

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΕΤ: 20:00, 22:30 ΤΡΙ: 22:40 αιθουσα 5
ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 18:50, 21:15, 23:50 αιθουσα 12
ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19:30, 22:10 αιθουσα 13

Only the Brave

ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20:10, 23:10 αιθουσα 1

Geostorm

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ: 18:20, 21:00, 23:40 ΣΑΒ, ΚΥΡ, ΤΕΤ: 15:45, 18:20, 21:00, 23:40 αιθουσα 7
ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 22:10 αιθουσα 8
ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 22:10 αιθουσα 8, 3D